Idolfotografier

Idolfotografier
Idolfotografier
Idolfotografier
Idolfotografier
Idolfotografier
Idolfotografier
Idolfotografier
Idolfotografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IDOLFOTOGRAFIER (11), signerade bl a Inga Tidblad, Viveca Lindfors, Eva Henning, Edvin Adolpsson, storlek mellan ca 14x9, 23,5x17 cm

Några med veck, smärre slitage

682261

2019-09-30