Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, förgylld mässing, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo

Missfärgade, nagg

682264

2019-10-26