Bordsur senempire

Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, senempire, förgylld och patinerad brons, höjd 37, 10x29 cm

Pendel och nyckel saknas, lös i fattningen

682265

2019-09-27