Benjamin Zobel akvarell

Benjamin Zobel akvarell
Benjamin Zobel akvarell
Benjamin Zobel akvarell
Benjamin Zobel akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

6 000 SEK

BENJAMIN ZOBEL (1762-1831), tillskriven: Daniel och lejongropen, akvarell, ca 48x66 cm
PROVENIENS: Stopalo

682273

2019-10-26