Buddha brons

Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons
Buddha brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BUDDHA, brons, troligen Tibet, 1900-tal, sittande på lotus, höjd ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

682293

2019-09-30