Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BUDDHA, brons, troligen Tibet, 1900-tal, sittande på lotus, höjd ca 30 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
682293
2019-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner