Augusta Fried blyerts

Augusta Fried blyerts
Augusta Fried blyerts
Augusta Fried blyerts
Augusta Fried blyerts

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AUGUSTA FRIED (1800-tal): "La Grande Parure", signerad Stockholm juli 1830, a tergo märkt Augusta Frieds pinx, blyerts, ca 44x35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Blekt, fläckar

682303

2019-10-26