Buddha brons Thailand

Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand
Buddha brons Thailand

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUDDHA, brons, Thailand, 1900-tal, på lotus, sittande i dhyanasana på lotus, delvis förgylld, höjd ca 51 cm

Avslag, slitage, toppen av men medföljer

682306

2019-09-30