Jeune Circasienne teckning på siden

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Jeune Circassienne", signerad och daterad NP 1824, teckning på siden, ca 39x24 cm
PROVENIENS: Stopalo

Fuktfläckar

682318

2019-10-26