Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 3 ljus vardera, förgylld metall, höjd ca 22, djup från vägg 38 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, prismor saknas, en ljuspipa med skadad gänga
682330
2019-10-26