Docka
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKA, 1800-talets slut, stomme stoppad och med textil klädsel och klänning, huvud i porslin, avtagbara kängor i läder, höjd ca 55
Ej komplett, en arm borta samt en hand, bruks och åldersrelaterat slitage
682337
2019-09-30