Docka

Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKA, 1800-talets slut, stomme stoppad och med textil klädsel och klänning, huvud i porslin, avtagbara kängor i läder, höjd ca 55

Ej komplett, en arm borta samt en hand, bruks och åldersrelaterat slitage

682337

2019-09-30