Golvlampa "Pagos"

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, märkt "Pagos", lackerat stål och mässing, höjhd 148 cm

Något sned , bruksslitage

682340

2019-09-26