Curt Hillfon oljemålning
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CURT HILLFON (född 1943): Geometrisk komposition, mörkblå bakgrund med ljusblåa breda sträck, signerad Curt Hillfon 1989, olja på duk, 100x80 cm
Smärre slitage, smärre färgbortfall, smuts
682356
2019-09-30