Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, 1800-talets senare del, 6 armad, tidigare för gas, förgylld metall, höjd ca 120, diameter 80 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lösa dekorelement medföljer

682361

2019-10-26