Oidentifierad konstnär litografier
2019-09-30
682362
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: 2 st litografier, blandteknik, bl.a. vikt papper, geometriska mönster ihopsatt med gem, daterade -78, numrerade 39/50, mått inkl. ram 77x78 cm
Ej examinerade ur ram