Oidentifierad konstnär litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: 2 st litografier, blandteknik, bl.a. vikt papper, geometriska mönster ihopsatt med gem, daterade -78, numrerade 39/50, mått inkl. ram 77x78 cm

Ej examinerade ur ram

682362

2019-09-30