Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: 2 st litografier, blandteknik, bl.a. vikt papper, geometriska mönster ihopsatt med gem, daterade -78, numrerade 39/50, mått inkl. ram 77x78 cm
Ej examinerade ur ram
682362
2019-09-30