Takkrona nyrokoko

Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko
Takkrona nyrokoko

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKKRONA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 8 ljus, förgylld metall, höjd ca 70, diameter 54 cm
PROVENIENS: Stopalo

Prismor saknas

682381

2019-10-26