Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HADAR JÖNZÉN (1885-1977): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad Hadar Jönzén, mått ca 65x55 cm
682389
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här