Ljuskrona nyrokoko

Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, nyrokoko, för 18 ljus, stomme i förgylld brons, höjd ca 80, diameter 84 cm
PROVENIENS: Stopalo

Prismor saknas

682396

2019-10-26