Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bronserad, dekor i pastellage, ca 70x39 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bronsering o glas

682409

2019-10-26