Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bronserad, dekor i pastellage, ca 70x39 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare bronsering o glas
682409
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här