Prydnadsfat

Prydnadsfat
Prydnadsfat
Prydnadsfat
Prydnadsfat

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORATIONSFAT, 1900-talets början, mässing, dekor av medusahuvud, brätte med delfiner o svanar, diameter 68 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre bristningar

682412

2019-10-26