Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SVEN RYBIN (född 1914-2012): "Aftonstämning, La provence", signerad och daterad Rydin 1954, olja på duk, 37x27 cm
Krackelyr samt ställvis flagnad
682445
2019-09-30