Sven Rybin olja

Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SVEN RYBIN (född 1914-2012): "Aftonstämning, La provence", signerad och daterad Rydin 1954, olja på duk, 37x27 cm

Krackelyr samt ställvis flagnad

682445

2019-09-30