Ljusstakar ett par tenn

Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn
Ljusstakar ett par tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1933, höjd 6 cm, möjligen Sylvia Stave, se tidigare auktionsnummer 598447.

Bruksslitage, repor.

682466

2019-09-26