Avställningsbord
Vollendet
2019-09-30
682467
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
AVSTÄLLNINGSBORD, aluminium, tre plan, på hjul, höjd ca 130 cm, diam ca 120 cm
Smärre slitage, repor