Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AVSTÄLLNINGSBORD, aluminium, tre plan, på hjul, höjd ca 130 cm, diam ca 120 cm
Smärre slitage, repor
682467
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här