Avställningsbord

Avställningsbord
Avställningsbord
Avställningsbord
Avställningsbord
Avställningsbord
Avställningsbord
Avställningsbord
Avställningsbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AVSTÄLLNINGSBORD, aluminium, tre plan, på hjul, höjd ca 130 cm, diam ca 120 cm

Smärre slitage, repor

682467

2019-09-30