Bordslampor troligen Italien

Bordslampor troligen Italien
Bordslampor troligen Italien
Bordslampor troligen Italien
Bordslampor troligen Italien
Bordslampor troligen Italien
Bordslampor troligen Italien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 3 dlr, 1900-tal, troligen Italien, vitglaserade, porslin, monterade på bronserad träsockel, höjder ca 40 cm

Naggar förekommer

682478

2019-10-04