Tillbaka till katalog

Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

BORDSARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, fot i marmor, skärm i grönt glas, ljusarmen höj- och sänkbar, höjd ca 50 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

682488

Datum:

2019-09-30