Karbidlyktor för cykel

Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel
Karbidlyktor för cykel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARBIDLYKTOR, för cykel, 8 st, 1900-talets första hälft, vitmetall, enstaka lackerade, transparent glas, samt rött och grönt, höjd ca 13-19 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, enstaka delar saknas, ej funktionstestade

682491

2019-10-26