Karbidlyktor för cykel
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARBIDLYKTOR, för cykel, 8 st, 1900-talets första hälft, vitmetall, enstaka lackerade, transparent glas, samt rött och grönt, höjd ca 16-19 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, enstaka delar saknas, ej funktionstestade
682495
2019-10-26