Hattaskar

Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTASKAR, 2 st, 1900-tal, varav en fransk, höjd 29-36, diameter 51-52 cm

Ytskador, rem av

682515

2019-09-26