Bordstelefon LM Ericsson

Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, svartlackerat järn med förnicklade och litograferade detaljer, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador, slitage, nagg

682516

2019-10-26