Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 6/92, färglitografi, ca 78x106 cm
Ej examinerad ur ramen
682522
2019-09-30