Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELGE HOLMLUND (1911-1989): Kvinna i blått, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 65x54 cm
Smärre retusch
682529
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här