Helge Holmlund oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HELGE HOLMLUND (1911-1989): Kvinna i blått, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 65x54 cm
Kuntoraportti
Smärre retusch
682529
Päivämäärä:
2019-09-30