Helge Holmlund oljemålning

Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HELGE HOLMLUND (1911-1989): Kvinna i blått, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 65x54 cm

Kuntoraportti

Smärre retusch

682529

Päivämäärä:

2019-09-30