Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIN, 1800-talets början, skinklädd, med lådinredninh, mässingsbeslag, invändigt med tryckt porträtt Wellington på siden, höjd 16, 28x22 cm
Slitage och skador, nyckel saknas
682531
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här