Stig Kjellin olja på pannå

Stig Kjellin olja på pannå
Stig Kjellin olja på pannå
Stig Kjellin olja på pannå
Stig Kjellin olja på pannå
Stig Kjellin olja på pannå
Stig Kjellin olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): "Båtar på strand, Sicilien", signerad S Kjellin, olja på pannå, mått ca 120x70 cm

Slitage, krackelyr, ställvis torrsprickor i färg, smärre färgbortfall

682537

2019-09-30