Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG KJELLIN (1914-1979): "Båtar på strand, Sicilien", signerad S Kjellin, olja på pannå, mått ca 120x70 cm
Slitage, krackelyr, ställvis torrsprickor i färg, smärre färgbortfall
682537
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här