Sigillställ m sigill

Sigillställ m sigill
Sigillställ m sigill
Sigillställ m sigill
Sigillställ m sigill
Sigillställ m sigill
Sigillställ m sigill

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGILLSTÄLL, 2 st, med sigill 9+6, 18/1900-tal, olika material såsom trä, ben, sten (bl a Onyx), metall och glas, höjd 19 resp 15 cm
PROVENIENS: Stopalo

682552

2019-10-26