Romanov Collection kaffeservis

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ROMANOV COLLECTION, kaffeservis, 16 dlr, framställd i Ryssland, porslin med koboltblå dekor samt. förgyllning, bestående av 8 kaffekoppar med fat samt. 8 assetter, äkthetsintyg medföljer

Smärre slitage

682561

2019-09-30