Romanov Collection kaffeservis
Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
ROMANOV COLLECTION, kaffeservis, 16 dlr, framställd i Ryssland, porslin med koboltblå dekor samt. förgyllning, bestående av 8 kaffekoppar med fat samt. 8 assetter, äkthetsintyg medföljer
Smärre slitage
682561
2019-09-30