Sigill 18/1900-tal
2019-10-26
682571
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIGILL, 24 st, 1800/1900, bl a brons, tenn, emalj, sten, höjd ca 2-11 cm
PROVENIENS: Stopalo