Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, av industrimodell, 1900-talets mitt, höj och sänkbar, järn samt lackat trä, högsta sitthöjden ca 63 cm
Bruks ochj åldersrelaterat slitage
682572
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här