Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, av industrimodell, 1900-talets mitt, höj och sänkbar, järn samt lackat trä, högsta sitthöjden ca 63 cm

Bruks ochj åldersrelaterat slitage

682572

2019-09-30