Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blomsterstilleben lilja, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1930, akvarell, ca 31x23 cm

682584

2019-09-27