Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRCHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i alm, kolonner dragknoppar i ben, höjd ca 32, 33x18 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Smärre ytskador, luckan har slagit sig ngt
682585
2019-10-26