Miniatyrchiffonjé Karl Johan

Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan
Miniatyrchiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRCHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i alm, kolonner dragknoppar i ben, höjd ca 32, 33x18 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador, luckan har slagit sig ngt

682585

2019-10-26