Bokstöd Ystad metall

Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall
Bokstöd Ystad metall

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BOKSTÖD 1 par, Ystad brons (Ystad metall), Swedish Grace, 1920/30-tal, reliefdekor av Eva med kunskapens äpple, stämplade Ystad brons Sweden, höjd ca 13 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

682614

2019-09-30