Hans-Agne jakonsson bordslampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa "BN-25", 1960-talet, aluminium, AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, etikettmärkt undertill, höjd ca 33 cm
Något sned, smärre bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
682661
2019-10-04