Hans-Agne jakonsson bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa "BN-25", 1960-talet, aluminium, AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, etikettmärkt undertill, höjd ca 33 cm

Något sned, smärre bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

682661

2019-10-04