Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HATTHYLLA, funkis, 1930-tal, metall, hattpinnar med träknopp, längd 92, djup 29 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

682666

2019-09-30