Stolar Erkers

Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers
Stolar Erkers

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERKERS, stolar 12 st., samtida, Siljansnäs, rödmålade, brännmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, kantstötta, skador

682672

2019-09-28