Erkers Siljansnäs stolar

Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar
Erkers Siljansnäs stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERKERS, stolar 12 st., samtida, Siljansnäs, björk, brännmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, kantstötta, skador

682684

2019-09-28