Slaktarbordet

Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet
Slaktarbordet

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAKTARBORD, 1800/1900-tal, furu, höjd ca 69 samt 185x58 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

682693

2019-09-30